- Advertisement -

TAG

demonstratë

Themeluesi i BioNTech optimist: Pandemia do të jetë nën kontroll deri në fund të verës

Themeluesi i BioNTech flet për fundin e pandemisë së koronavirusit. Ugur Sahin është optimist se do të jetë e mundur që 70% e gjermanëve...

Demonstrata antifashiste e 28 nëntorit 1939 në Tiranë

Nga Kastiot Dervishi Tirana dhe qytetet e tjera të Shqipërisë janë mbushura plot me pllaka si kjo. Duke bartuar një model bolshevik të propagandës, atyre...

Në përkujtim të demonstratës kundër bustit të Stalinit në Shkodër

Nga Kastriot Dervishi Më 11 janar (me rastin e “përvjetorit” të Republikës Komuniste) dhe më pas më 14 janar 1990, në Shkodër u organizua demonstrata...

Paloka: Tronditëse, Elvis Roshi i dënuar në Itali për përdhunim

“Rama u kërkon socialistëve të dalin në shesh e të mbrojnë përdhunuesin” Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Edi Paloka tha pas dorëheqjes së kryebashkiakut...

Latest news

Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë sukses në karrierë

A jeni ju? 4 shenjat e mëposhtme do të bekohen me fat. Ditët që do të vijnë do të jenë të mbushura me projekte...

“Po vdes”, Çiljeta publikon videon: Kam një …

Çiljeta Xhilaga është një nga emrat më të hershëm të estradës shqiptare. Këngëtarja është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më...

E rëndë/ 25-vjeçarja gjendet e vdekur në mes të rrugës

Një 25-vjeçare është gjetur e vdekur ditën e sotme në rrugën “Lekë Dukagjini” në Prishtinë. Lidhur me ngjarjen e rëndë, vdekjen e saj e...

Covid-19/ Rriten frikshëm infektimet, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave të publikuar nga Ministria e Shëndetësisë, rezulton se numri i të infektuarve me Covid-19 në vend është në rritje nga dita...

Grabitën 4 banesa, policia italiane arreston 4 shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë, pasi akuzohen për grabitjen e katër banesave. Sipas mediave italiane 4 shqiptarët nga mosha 22 deri në 37...
- Advertisement -