- Advertisement -

TAG

Delegacioni i Komisionit të Venecias

Basha pas takimit me delegacionin e Venecias: Ishte i frytshëm

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka cilësuar një takim të frytshëm takimin me delegacionin e Komisionit të Venecias. Pak pas përfundimit të këtij takimi,...

Basha dhe përfaqësues të opozitës takim me delegacionin e Komisionit të Venecias

Kreu i PD-së Lulzim Basha dhe përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias i cili ndodhet në Tiranë prej...

“Paketa Anti-Shpifje”, delegacioni i Venecias nis takimet në Tiranë

Delegacioni i Komisionit të Venecias këtë të hënë ndodhet në Tiranë, në kuadër të Paketës Anti-Shpifje dhe për shkarkimin e presidentit Meta, ku do...

Ekspertët e Komisionit të Venecias vizitë dy ditore në Tiranë

Delegacioni i Komisionit të Venecias pritet të zhvillojë një vizitë dy ditore në Tiranë. Kësaj here shkak i vizitës së eksepertëve të Komisionit të Venecias...

Kërkesa për shkarkimin e Metës, “Venecia” zbarkon tek Komisioni Hetimor

Edhe ditën e sotme delegacioni i Komisionit të Venecias ka vazhduar turin e takimeve që nisën që dje në Tiranë. Delegacioni i “Venecias” po zhvillon...

Mesazhi i Metës pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias

Pas takimit me delegacionin e Komisionit të Venecias, kreu i shtetit Ilir Meta shprehet se nëse do ishin respektuar rekomandimet, Shqipëri nuk do të...

Delegacioni i “Venecias” në zyrën e Kreut të Shtetit

Delegacioni i Komisionit të Venecias ka nisur sot takimet me drejtuesit më të lartë të institucioneve më të larta shqiptare pas nismës së shumicës për të...

Latest news

Frut apo lëng, cila është mënyra më e mira për t’a konsumuar gjithë familja

E keni pyetur veten ku ndryshon të hash fruta nga të pirit atë? Të pish lëng frutash është e lehtë, por ekspertët thonë që...

Qyteti që “prodhoi” koronavirusin shënon zero raste, në Wuhan hapen pa kufizime edhe klubet e natës

Ish-epiqendra e pandemisë COVID-19, nga ku dyshohet se ka ardhur edhe koronavirusi, qyteti kinez Wuhan nuk ka raportuar asnjë rast të ri në 24...

Ikën si legena/ Tifozët “trima” sllavo-maqedonë ia mbathën, kur u afruan shqiptarët (film)

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për ndalimin e 16 të rinjve maqedonas, të dyshuar për fyerje ndaj shqiptarëve,...

Të shtënat me armë zjarri te “Astiri”, ky është 45 vjeçari i plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e "Astirit" në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

Shpërthim i fuqishëm në Durrës, qyteti bregdetar “pushtohet” nga tymi

Një shpërthim i kontrolluar ka ndoodhur në ambientet e brendshme të pallatit të Kastratëve në lagjen 17 në Durrës. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit...
- Advertisement -