- Advertisement -

TAG

darke

Çfarë duhet të hamë në darkë e çfarë jo, për një gjumë sa më të mirë

Sipas ekspertit të gjumit të britanikes Independent, Sammy Margo, ka një listë ushqimesh të duhura për kohën para gjumit. Margo shpjegon se ushqime të caktuara...

Hidhini një sy listës së çmimeve para se të porosisni ose do ta pësoni si grupi i turistëve në Ohër!

Të zhgënjyer nga pagesat marramendëse që ju duhet të kryeni kur jeni me pushime. Padyshim që nuk jeni të vetmit. Por të paktën hidhini...

Evra: Nëse Cristiano të fton për darkë, mos shko!

Patrice Evra tregoi për disa eksperienca të tij me Cristiano Ronaldon, kur të dy ishin shokë skuadre te Manchester United. Mbrojtësi francez kujtoi ditën kur...

Fatura marramendëse e darkës Trump-Macron në Kullën Eiffel

Takimi i dy presidentëve Donald Trump dhe Emmanuel Macron do të mbahet mend gjatë. Kjo për faktin që ata të dy bënë shtrëngimin më...

Berlin, përfaqësuesit e komuniteteve fetare në Shqipëri japin një tjetër shembull të veçantë të harmonisë mes tyre

Bashkëjetesa fetare në Shqipëri është një vlerë e jashtëzakonshme e popullit shqiptar e cila vlerësohet shumë dhe nga të huajt. Përfaqësuesit e komuniteteve fetare në...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -