- Advertisement -

TAG

Cuadrado

Kupa e Italisë/ Juventus në avantazh, Cuadrado ekzekuton saktë goditjen e dënimit

Dy gola në dy minuta për Juventus-in, por vetë m njëri ka qenë i vlefshëm. Bardhezinjtë kanë kaluar në avantazh në minutën e 25-të kundër...

Kartoni i kuq i Cuadrado-s/ Rio Ferdinand: Sergio Ramos-it duhet t’i vijë turp!

Pas kartonit të kuq për futbollistin e “zonjës së vjetër”, Cuadrado në finale e Champions League, mes Real Madrid dhe Juventusit, ka reaguar ish-kapiteni...

Cuadrado rikthehet tek zonja e vjetër

Juventusi kërkon rikthimin e Cuadrado-s tek zonja e vjetër. Skuadra italiane  ka njoftuar agjentin e kolumbianit për nisjen e bisedimeve për transfertën e futbollistit. Cuadrado nuk është i lumtur tek skuadra...

Milani këmbëngul për Cuadradon, kërkon edhe Valeron

Milani është ndër klubet më pak aktiv deri më tani në merkato, kjo edhe si pasojë e frocës jo të mjaftueshme financiare. Carlso bacca...

Seria A, Napoli dhe Juventus thyejnë rekorde

Napoli dhe Juventus thyejnë rekorde të vendosura më parë për numrin e fitoreve rresht. Skuadra e Sarri-t arriti të fitojë në Romë ndaj Lazio-s,...

Latest news

Eurodeputetja gjermane kundër Ballkanit të Hapur: Minon procesin e anëtarësimit në BE

Nënkryetarja e Delegacionit në Komitetin Parlamentar të Asociimit BE-Ukrainë dhe anëtare e Komisionit për Punë të Jashtme dhe anëtare e Delegacionit në Parlamentin e...

“Skandal diplomatik”, Berisha: Rama shpërtheu në sharje prej ordineri ndaj Bullgarisë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me komentet e kreut të qeverisë Edi Rama në Bruksel pas bllokimit të negociatave nga vetoja e...

Pas “dështimit” të Samitit, SHBA thirrje BE: Të hapen negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë

Qeveria amerikane ka reaguar pas Samitit të BE- Ballkani Perëndimor që u mbajt së fundmi në Bruksel, ku Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nuk...

Lufta Rusi-Ukraine, dalin shifrat e frikshme: Mbi 3 mijë delfinë të ngordhur në Detin e Zi

Mbi 3,000 delfinë në Detin e Zi kanë ngordhur si pasojë e pushtimit të Ukrainës nga Rusia. Lajmin e bëjnë të ditur shkencëtarët ukrainas...

Fermë kanabisi brenda anijes, shkatërrohet banda e trafikantëve shqiptarë

Një bandë shqiptare e trafikut të drogës është shkatërruar nga policia spanjolle. Në pranga kanë përfunduar tre trafikantë. Siç raportojnë mediat vendase, shqiptarët janë...
- Advertisement -