- Advertisement -

TAG

CR7

Asimptomatik. I mbyllur në shtëpi. Çfarë të bëjë CR7? Qeth flokët tullë (film)

Cristiano Ronaldo aktualisht është në karantinë, por pa asnjë shenjë shqetësuese të sëmundjes COVID-19. Kështu që ka vendosur të stërvitet dhe jo vetëm. Ishte që...

Pellazgu Kujtim Gjuzi rovishatë, e cila ia merr në kthesë edhe CR7-ës (film)

Konservatori Kujtim Gjuzi ka treguar talentin e tij në futboll duke lënë pa gojë të pranishmit, por dhe adhuruesit dhe mbështetësit e tij të...

Pritja ka marrë fund, Ronaldo bashkohet me Juventusin në seancat stërvitore

Pritja ka marrë fund dhe Cristiano Ronaldo bashkohet me Juventusin në seancat stërvitore për herë të parë që pas ndërprerjes së kampionatit italian. Portugezi qëndroi...

Ronaldo zbarkon në Torino, shoqërohet në vilën e tij nga forca të shumta policie (film)

Pas afro 2 muajsh, ishte larguar nga Torino më 9 mars, C.Ronaldo rikthehet në Itali. Me avionin e tij privat, ylli portugez u nis nga...

Ronaldo: Pas asaj ndeshjeje, të gjitha klubet e dinin që bastet për mua ishin fitore e sigurt

Ka një datë, që është e vështirë të fshihet në karrierën e Cristiano Ronaldos: 6 gusht 2003. Kjo është dita, në të cilën, në...

Ronaldo rrezikon dënimin, sepse festoi si Simeone? Ja si përgjigjet UEFA

Ndoshta do të ketë qenë eliminimi i pësuar nga Atletiko e Madridit, apo edhe fakti që Cristiano Ronaldo nuk simpatizohet më, edhe pas largimit...

Ozil tregon zemërimin e CR7 për shitjen e tij tek Arsenali

Në verën e vitit 2013 (2 shtator) dhe në limit të mbylljes së merkatos, Mesut Özil u transferua nga Real Madridi tek Arsenali në...

Kaluan 3 javë, CR7 nuk “e njeh” ende golin

Mungesa e paparashikueshme e golit nga Cristiano Ronaldo ka lënë të habitur tifozët e Juventusit, të cilët prisnin “perlat” e portugezit që prej ndeshjes...

Ronaldo tripletë ndaj Atletikos, shtyn Realin drejt finales së Champions (film)

Gjysmëfinalja e parë mes Realit të Madridit dhe Atletico Madrid ka përfunduar me rezultatin e thellë 3-0. Kjo fitore e “Los Blancos” mban e gjitha firmën...

El Clasico për Krujf, Luis Enrike dhe Zidan takim pas 10 vjetësh

Nesër El Clasico dhe e gjithë bota e futbollit e ka kthyer vëmendjen nga Barcelona, megjithëse skuadra e Luis Enrikes është 10 pikë përpara...

Latest news

Edi Rama fluturon deri në Liban të pozojë me fëmijët që dolën nga kampi famëkeq (film)

U ngut të shkonte në Liban. Shkoi në një hotel luksoz dhe ia sollën katër fëmijë dhe ai filmoi, bëri foto dhe pastaj iku...

Frika nga përhapja e COVID-19 në biblioteka, Kisha e Vienës kthehet në sallë studimi

Kisha Votive e Vienës është transformuar në një ambient ku të gjithë studentët e Universitetit të Vienës mund të shkojnë të dëgjojnë leksionet ose...

Trump kapet me median duke përsëritur 11 herë fjalën “Covid” (film)

Donald Trump mendon se mediat që raportojnë vazhdimisht lajme për COVID-19 kërkojnë vetëm të trembin njerëzit. Gjatë një tubimi në Karolinën e Veriut ai tha:...

Paralajmërimi i frikshëm i NASA-s: Asteroidi pritet të kalojë afër Tokës në orët në vijim

Asteroidi me kodin QD5 2020, i cili sipas NASA-s është me një madhësi sa Piramida e Gizës, pritet të përplaset me tokën në orët...

Prefekti i Kukësit i ashpër ndaj Task-Forcës: Të infektuarit po dalin në pazar dhe ju s’po bëni detyrën, do mbani përgjegjësi

Prefekti i Kukësit Zenel Kuçana ka kritikuar ashpër drejtuesit e institucioneve kryesore, për të cilët thotë se nuk po e kryejnë si duhet punën...
- Advertisement -