- Advertisement -

TAG

cmimi i naftes

Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të naftës, e rriti me 240 lekë për litër!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka renditur sot dështimin e radhës sipas tij, të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në “Instastory”, kryedemokrati thotë...

Infektimi i Trump me Covid-19/ Bursat e SHBA pësojnë rënie, bie edhe çmimi i naftës

Pas lajmit se presidenti i SHBA Donald Trump doli pozitiv me koronavirus, bursat në SHBA kanë pësuar rënie. Dow Jones Industrial Average u hap 1.4%...

Pandemia/ Çmimi i naftës bie në nivelin më të ulët qysh në vitin 2002

Çmimi i naftës ka rënë në nivele të papara qysh në vitin 2002, pasi kërkesa për naftë të papërpunuar është zvogëluar, për shkak të...

Fermerët e Myzeqesë protestë te Ministria e Bujqësisë: S’jemi për lëmoshë!

Pavarësisht rreshjeve të shiut, fermerët e Myzeqesë me pankarta në duar kanë protestuar sot para Ministrisë së Bujqësisë, ku i bëjnë thirrje që të...

Protesta te Unaza e Re/ Lulzim Basha: Ja sa do të ulet çmimi i naftës (film)

Mbrëmjen e kësaj të djele kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u është bashkuar protestuesve të zonës së “Astirit”. Ai, jo vetëm ka këmbëngulur në...

Vendet prodhuese të naftës takohen në Katar

Në diskutim ngrirja e çmimeve të naftës   Vendet prodhuese të naftës do të takohen sot në Katar, për të diskutuar rreth mundësive të ngrirjes së...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...
- Advertisement -