- Advertisement -

TAG

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni do të vijë me një serial, familja e famshme sjell “The Ferragnez”

Blogerja më e njohur në botë, Chiara Ferragni, dhe bashkëshorti i saj, reperi italian Fedez, do të vijnë me një serial të quajtur “The...

Dua Lipa feston ditëlindjen, Chiara Ferragni e uron në shqip

Artistja me famë ndërkombëtare Dua Lipa feston sot përvjetorin e saj të lindjes. Mes urimeve të pafundme në rrjet ka rënë në sy edhe ai...

Për budallaçkat që nuk e dinë sa e bukur është bota përtej leckave!

Nga Iva Tiço “Shikoji pak mbretëroret e Italisë”, më thotë një nga koleget e Tirana Post, teksa më dërgon artikullin që flet për shfaqjen e...

Latest news

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Rama në SHBA, takohet me përfaqësues të industrisë automotive: Mundësi bashkëpunimi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në mjediset e organizatës “Automation Alley” në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Së fundmi Rama ka postuar pamjet gjatë kësaj vizite...
- Advertisement -