- Advertisement -

TAG

betejë

Dy javë betejë me koronavirusin, ndërron jetë në Turqi polici nga Shkodra

Ndahet nga jeta pas dy javësh betejë me koronavirusin efektivi i Policisë Hydajet Nehani. Vetëm pak ditë më parë, Nehani, me detyrë efektiv në Policinë...

Pas 8 javësh në terapi intensive Indriti fiton betejën me koronavirusin

Një lajmi i mirë vjen nga spitali Covid2, ku Indriti pas 8 javësh në terapi intensive ia ka dalë ta mundë koronavirusin. Lajmin e ka...

4 javë në luftë për jetën/ Humb betejën me COVID-19 këngëtarja fierake

Lajm i hidhur për të gjithë artin fierak. Pas një beteje të gjatë, rreth 4 javore dhe prej tre ditësh e intubuar në spital nga...

U infektua me koronavirus, shërohet moderatori i njohur: Nuk ishte e lehtë…

Gazetari dhe moderatori i njohur Bledi Strakosha e ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë me dije vetëm gazetari me anë të një...

Pipero: Do e fitojmë këtë betejë, lufta vazhdon, së bashku…

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero pohon se tashmë të gjitha pavjonet e Spitalit Infektiv po hyjnë një nga një në betejë, pasi lufta kundër...

Mjekët e Infektivit apel qytetarëve: Ju lutemi na ndihmoni ta fitojmë këtë betejë. Qëndroni në shtëpi! (film)

Mjekët e Spitalit Infektiv në Tiranë u bëjnë apel qyyetarëve që të qëndrojnë në shtëpi pasi rastet me koronavirus kanë ardhur duke u shtuar. Kryeministri...

Basha: Ky është muzgu i tiranisë. Kjo është betejë për jetë a vdekje (film)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se në protestën e sontme vendoset fati i Shqipërisë për 50 vitet e ardhshme. "Kjo nuk është lojë, kjo...

Ishte betejë për pushtet, jo për drejtësinë!

Nga Mero Baze Beteja e Partisë Demokratike kundër reformës në drejtësi do të hyjë në historinë e politikës shqiptare, si beteja më e neveritshme që...

Blushi: Nuk jam vetëm, së shpejti thyhet heshtja në PS

Nuk jam vetëm në këtë betejë me Edi Ramën, ka thënë Ben Blushi në një intervistë në News24. Deputeti socialist tha se duhen edh...

Latest news

Pas shumë polemikave SHBA zgjedh Kryegjyqtaren e Gjykatës Supreme, betohet Amy Coney Barrett, Trump me një “armë” më shumë në zgjedhje

Pas 27 viteve, SHBA do të ketë një kryegjyqtare të re në Gjykatën Supreme, pasi ditën e djeshme ka bërë betimin gjatë një ceremonie...

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese anti-Covid

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...

Covid 19, mbyllen 14 shkolla në Kosovë, mësimi do të zhvillohet online

Për shkak të paraqitjes së rasteve pozitive me koronavirus, si në mesin e nxënësve ashtu edhe të mësimdhënësve, 14 shkolla në Kosovë janë mbyllur,...

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...
- Advertisement -