- Advertisement -

TAG

Belind Këlliçi

Padia për incineratorin e Tiranës, Zhupa dhe Këlliçi: Mirel Mërtiri erdhi në gjykatë për përballje me opozitën

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa dhe Belind Këlliçi, janë paraqitur këtë të martë në gjykatë, ku edhe janë paditur nga Mirel Mërtiri për akuzat...

U zgjodh dje në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, Eno Bozdo jep dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i PD

Eno Bozdo ka dhënë sot dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i Partisë Demokratike. Ky komision u votua mbrëmjen e kaluar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, ndërsa...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

Skandali i shpërndarjes së ushqimeve në Vaqarr, Belind Këlliçi denoncon sërish: Shikoni si fshihen provat brenda komisariatit

Shpërdorim flagrant i detyrës dhe fshehje e provave materiale! Islam Haka, shefi i krimeve në Komisariatin 6, gjatë këqyrjes së automjetit me targë AA043EC, ka...

PD: Veliaj premtoi zero leje ndërtimi, por u bë garant i pastrimit të parave të pista

Kreu i FRPD, Belind Këlliçi ngriti sot akuza në drejtim të kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj se është bërë garant i pastrimit të parave...

“Mbyllja e bizneseve”, Këlliçi: Rama i ka lënë në mëshirë të fatit, qëllimi i këtij sekti mafioz…

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi ka reaguar lidhur me krizën që po kalon ekonomia në Shqipëri gjatë periudhës së pandemisë. Ai...

Kreu i FRPD kallëzim në prokurori: Sot nuk ka rënë teatri por Edi Rama

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka qenë një prej personave të ndaluar nga policia i cili është liruar vetëm në...

Këlliçi: Edi Rama është Enver Hoxha i kohëve moderne

Kryetar i FRPD, Belind Këlliçi në një intervistë të dhënë ditën e sotme është shprehur se çdo thirrje për konferencë kombëtare për mbrojtjen e...

Belind Këlliçi: Majft me show politik, ktheni vëmëndjen nga qytetarët e prekur nga tërmeti

Belind Këlliçi, kreu i FRPD ku së bashku me anëtarët e tjerë të FRPD vizitoi Thumanën ku bëri homazhe mbi rrënojat e dy pallateve...

Rrëzohet tavani i konviktit në Qytet Studenti/ Këlliçi: Rrezikoi jetën e 30 studenteve (film)

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike (FRPD), Belind Këlliçi ka denoncuar shembjen e tavanit në një prej godinave të Qytetit Studenti në Tiranë. Me...

Latest news

Varianti Delta po përhapet frikshëm, drejtori i Infektivit jep alarmin: Rrezikojmë mbylljen, nëse…

Drejtori i Klinikës Infektive, Arben Vishaj, i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të vaksinohen ndaj Covid-19 në mënyrv që të mos rrezikohet...

Izraeli teston vaksinën e parë kundër Covid-19 në formën e një kapsule

Ndërsa rastet e variantit Delta të koronavisrusit po shtohen dita ditës, qeveria izraelite është në gati të kryejë provat e para klinike të një...

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...
- Advertisement -