- Advertisement -

TAG

bbv

Antonela tregon se sa i kanë kushtuar sandalet

Antonela Berisha gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme na është shfaqur si një femër e kuruar dhe është komentuar shumë për veshjet e saj...

Rikthehet historia e “BBV” , motra e Granitit ka dy fjalë për Fifin

Fifi dhe Graniti, dy nga personazhet më të simpatizuar brenda “Big Brother Vip”, të cilët me sjelljen e tyre kundërdrejt njëri-tjetrit, herë na bënin...

Vjen surpriza e papritur nga ish-banori i “BBVIP’

Tan Brama është një nga personazhet më të pëlqyer të publikut shqiptar gjatë rrugëtimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, i...

Ҫfarë po ndodh me shoqërinë Donald-Dj Pm pas mbarimit të ‘BBV’

Një miqësi e bukur, e cila jo pak herë na ka “gozhduar” para ekranit, ka qenë ajo e Donaldit me DJ Pm, ne “Big...

Iliri Shaqiri merr vendimin e papritur vetëm 5 ditë pas kthimit në Itali

Balerini shqiptar dhe njëkohësisht dhe fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri, ditën e djeshme zhvilloi një video-live për të...

Arjola Demirit nuk i del e keqja, ironizon në Portokalli

Arjola Demiri jo pak herë gjatë rrugëtimit të saj në shtëpinë e “Big Brother Vip”, është menduar se mund të shkonte në finalen e...

Habit ish-banori: Shtëpia e “Big Brother” është një psikiatri…

Ish-fitues i edicionit të 6-të të “Big Brother”, Anaid Kaloti, vazhdimisht rrëmben vëmendjen mediatike me deklaratat e tij. Që prej datës 1 mars, ai...

Tensionet mes Rusisë dhe Ukrainës, Modric: Jam rritur në luftë, nuk ia uroj askujt!

Luka Modric ka reaguar për situatën e ndodhur së fundmi mes Rusisë dhe Ukrainës, ku nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shpreson që sa...

Donaldi bën gjestin e veçantë pas daljes nga “BB VIP”

Aktori i humorit Donald Veshaj ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të “Big Brother VIP”, ku dhe vazhdon të jetë në qendër...

A do jetë Ledri Vula pjesë e “Big Brother Vip2”?

Ka vetëm pak ditë që ka mbaruar edicioni i parë i “Big Brother VIP”, i cili ka qenë padiskutim një sukses i vërtetë. Publiku që...

Latest news

“Shpërdoroi detyrën” / Sa vite burg kërkon SPAK për Thoma Gëllçin

Prokuroria e Posaçme ka lexuar pretencën ndaj Thoma Gëllçit, ish-drejtorit të përgjithshëm të RTSH-së. SPAK ka kërkuar 2.6 vite burg për Gëllçin, i cili...

Kultivuan kanabis, arrestohet babai me dy djemtë në Malësi të Madhe (Emrat)

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Bratosh”. Operacioni u zhvillua nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve, për kapjen e personave...

Presidenti/ Salianji: Autokrati nuk lëshon asgjë, e do për garniturë opozitën

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka komentuar zhvillimet e fundit për procesin e Presidentit duke thënë se po nxit përçarjen e opozitës. Në një postim...

Loboi 700 mijë $ për foton me Trump? Meta: Mashtrim, padi gazetës

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq gazetën austriake “Krone Zeitung”, pas akuzave të ngritura se ka paguar 700 mijë...

Marrëveshja Rama-Basha, Meta: 17 Maji, dita më e errët e pluralizmit politik

Presidenti Ilir Meta e ka nisur konferencën e tij me marrëveshjen e 17 majit të vitit 2017 të nënshkruar midis kryeministrit Edi Rama dhe...
- Advertisement -