- Advertisement -

TAG

Ardian Dovrani

Zëdhënësi i Metës për Dvoranin: Nuk presim reflektim nga dhunuesi i Kushtetutës

Presidenca ka reaguar menjëhere përmes zëdhënësit, Tedi Blushi ndaj deklaratave të kreut të KED, Ardian Dovrani, pasi tha se “nuk merret me filma me...

Ardian Dovrani në prokurori, për herë të parë i buzëqeshur me gazetarët (Film)

Kryetari i Këshillit të Emerimeve në Drejtësi është paraqitur sot në Prokurorinë e Tiranës, ku do të merret në pyetje lidhur me padinë e...

Dorëhiqet kreu i AKEP, pritet të zëvendësohet nga gruaja e gjyqtarit

Ilir Zela, kreu i AKEP ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Mësohet se në vend të tij, pritet që të emërohet gruaja e gjyqtarit...

Latest news

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.
- Advertisement -