- Advertisement -

TAG

Alfred Peza

“Pas takimit me Edi Ramën…”, Alfred Peza: Refuzova të kandidoj për deputet, nuk është për mua ajo karrige në këtë fazë të jetës

Alfred Peza ka njoftuar se nuk do të jetë pjesë e listës zgjedhore të 25 prillit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, gazetari tregon...

Andi Bejtja kolegut të tij: Ore, ti mund të thuash edhe që Fevziu ka flokë, po s’ka flokë… (film)

Situata politike ka përplasur sërish në debatin televiziv dy gazetarët e mirënjohur Alfred Peza dhe Andi Bejtja. https://www.youtube.com/watch?v=etKBqB0my9w&feature=emb_title Ja debati në studion e emisionit “Opinion” në...

Adriatik Llalla, si dosja Nr. 1 e SPAK-ut!

Nga Alfred Peza Ish-Prokurori i Përgjithshëm i Republikës, ka dështuar në të gjitha tentativat për ta shpëtuar pasurinë e tij nga sekustro preventive, që kishte...

Mid’hat Frashëri, dimensioni i panjohur i një “Ballisti”!

Nga Alfred Peza Janë thënë shumë orët e fundit, e me sa duket do të shkruhet e flitet edhe më shumë në orët e ditët...

Gara për të shpjeguar atë që nuk do të ndodhë!

Nga Alfred Peza Ka një nxitim të shfrenuar të gjithkujt këto orë, që ka mundësi të shprehet diku, për të ofruar me siguri absolute, skenaret...

Unë, Sali Berisha dhe Carlo Bollino

Nga Alfred Peza Prej disa ditësh Carlo Bolino ka rinisur një seri sulmesh personale në adresën time, duke u munduar që ti kamuflojë ato, në...

Një version i ri i këngës “Tring zilja”!

Nga Alfred Peza Fëmijët e brezit tim, ndryshe nga ato të pas ’90, çdo 1 shtator niseshin për në shkollë dhe si kolonën e tyre...

Adriatik Llalla, fundi i një modeli fals!

“Për herë të parë në historinë 27-vjeçare post- komuniste të Shqipërisë, organi i akuzës i sekuestron pronat, një ish Prokurori të Përgjithshëm.” Kështu e...

Kolonia ndëshkimore ndaj RTSH-së e drejtorit të MAPO-s

Nga Enkel Demi Drejtori i gazetës “Mapo”, zoti Ervis Iljazaj ka mbërritur në një përfundim të prerë që Televizioni Publik është i dështuar, sepse nuk...

PD-ja e Berishës vdiq. Rroftë PD-ja… e Bashës!

Nga Alfred Peza Për të gjithë ata që mendojnë se Lulzim Basha është duke ecur në gjurmët e Edi Ramës, për tu bërë një ditë,...

Latest news

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...

Foshnja 1-vjeçare humb jetën nga Covid-19 në Kosovë, shifrat e 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 170 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19. Autoritetet vendase bëjnë me dije se...

Vdiq aksidentalisht teksa bënte videot për Tik-Tok, mësuesja e 10-vjeçarit: Ishte nxënës i shkëlqyer e shembullor (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër. Një 10-vjeçar me inicialet N.Y...
- Advertisement -