- Advertisement -

TAG

aleksander gjoka

Tre musketierët e gjetën Dardajanin

Trio e famshme e muzikës rock e njohur si “Tre musketierët” kanë shkuar sot në Spitalin Infektiv dhe kanë dhuruar 500 maska. Me këtë...

Reagon Aleksandër Gjoka: Festivali i RTSH s’më pëlqeu, asnjë gjë transparente

Festivali i RTSH këtë vit ndryshe nga vitet e tjera u përfol shumë si nga mënyra e organizimit ashtu edhe nga ndarja e çmimeve...

Aurela Gaçe, mesazh “legjendës” pas daljes nga qelia

Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij nga qelia,...

Reagimi i Dashnor Dikos rreth arrestimit të Aleksandër Gjokës, “Gëzuar Sandri… jetën do shijojmë me aq mundësi sa kemi”

Dashnor Diko, këngëtari i njohur i viteve 90'-të në Shqipëri,  ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër Gjoka dhe lirimit të tij më pas...

U arrestua për drejtim mjeti në gjendje të dehur, lirohet Aleksandër Gjoka

Lirohet këngëtari Aleksandër Gjoka, i cili u arrestua dje pasi u kap nga policia teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Gjykata e Tiranës...

Sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Zbardhet kërkesa e Prokurorisë

Ditën e nesërme këngëtari i rrokut, Aleksandër Gjoka u arrestuar në kryeqytet, ku do të dalë para organit të akuzës ku do ti komunikohet...

Policia jep detaje të reja në lidhje me arrestimin e këngëtarit Aleksandër Gjoka

Policia e Shtetit ka dhënë detaje të reja në lidhje me arrestimin e këngëtarit të njohur Aleksandër Gjoka i cili u ndalua mbrëmjen e...

“Unë e dua Çamërinë” – rock dhe iso (film)

"Unë e dua Çamërinë", një kombinim i rrallë i polifonisë së Epirit me rritmet e rock n' roll-it me zërat e rrallë të Myfarete Lazes,...

Aleksandër Gjoka: Kam pirë aq alkool sa mund të mbushja 3 autobotë, tani vetëm ujë

Aleksandër Gjoka është pa më të voglin dyshim një nga këngëtarët më të dashur për shqiptarët. Të vjetër e të rinj, të gjithë e...

Vunoi, një mrekulli e fshehur në jug të Shqipërisë

Nga Gili Hoxhaj Rrugëtimi drejt Shqipërisë rëndom të jep ndjesinë e zhytjes drejt një thesari që mbart brenda shumë bukuri që presin të zbulohen. Ata...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -