- Advertisement -

TAG

5 te vdekur

139 raste të reja dhe 5 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Shqipëria ka shënuar një rënie të lehtë të rasteve të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit. 139 të infektuar ka pasur këtë...

Kosovë: 5 viktima dhe 382 raste të reja të infektuara me COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka regjistruar të enjten në Kosovë 5 viktima me koronavirus. "Rastet e vdekjes janë nga komunat: Gjilan 2 raste...

5 të vdekur, 285 raste të reja dhe 319 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 5 viktima si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 285 raste...

5 të vdekur, 297 raste të reja dhe 311 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.667 mostra të...

5 të vdekur dhe 282 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë edhe 5 persona kanë vdekur si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 282...

5 të vdekur dhe 288 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë edhe 5 persona kanë vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar...

5 të vdekur dhe 296 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

5 persona kanë vdekur si pasojë e virusit COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 296 raste të...

5 të vdekur dhe 329 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.327 mostra të...

5 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, 273 raste të reja

Në 24 orët e fundit në Shqipëri vijojnë që të jenë të larta shifrat e të infektuarve nga koronavirusi. Nga 1289 testime, ditën e...

Shënohen 85 raste të reja dhe 5 të vdekur me COVID në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR dhe në laboratorët private, janë testuar gjithsej 432 mostra...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -