- Advertisement -

TAG

44 vjecari

Arrestohet 44 vjeçari nga Vlora, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

Është arrestuar ditën e sotme një 44 vjeçar nga Vlora, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Bëhet me dije se është vënë në pranga...

“Të mbyti virusi moj nëne”, 44 vjeçari në Tiranë i rrëmben varësen, gruaja bërtet me të madhe

Një 44-vjeçar është kapur pasi ka tentuar t’i rrëmbejë varësen e floririt nga qafa një të moshuare në Tiranë. 44 vjeçari me iniciale L.S. i...

Arrestohet 44-vjeçari që mori peng të birin për 1 vit e gjysmë, gjendet dhe fëmija 8 vjeç në mes të pyllit

Sot është bërë i mundur arrestimi i një 44-vjeçari, i shpallur prej një viti e gjysmë në kërkim, për dhunë në familje dhe pengim...

Irina Shayk i rikujton Bradley Cooper çfarë ka humbur

Në media ndërkombëtare javën që po lëmë pas u përhap lajmi që dy yjet e njohur, modelja Irina Shayk dhe aktori, Bradley Cooper i...

Shkodër/ Atentat ndaj 44 vjeçarit, plagoset rëndë

Një 44-vjeçar është plagosur me armë zjarri rreth mesditës në qytetin e  Shkodrës, Sipas informacioneve paraprake shtetasi Syrri Mehmetaj është qëlluar me armë teksa udhëtonte...

Latest news

Policia me ‘dorë të hekurt’, gjobit qindra qytetarë që lëvizin pa maska, 10 shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit vijon kontrollet dhe gjobat për të gjithë qytetarët që nuk respektojnë masat anticovid dhe dalin pa maska në ambiente të hapura. Në...

Mësimi online në universitete, studentët paralajmërojnë protestë: Të hënën mblidhemi para Ministrisë së Arsimit

Studentët kanë paralajmëruar se do të fillojnë një protestë, pas vendimit se mësimi në universitete do të vijojë online. Sipas tyre, mësimi online nuk është...

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...

Gazetarët kundër Lleshajt: Kanë dhënë jetën 224 policë, që Madhëria juaj të bëhej ministër

Deklarata fyese e ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj ndaj profesionit të policit dhe vetë trupës që ruan rendin në vendin tonë ka revolutuar jo...

Specialisti: Mos u afroni në brigje, pritet një tjetër cunami! Prefekti i Izmirit: Shteti është në këmbë

Pas situatës së krijuar nga tërmeti i fuqishëm ne Turqi, Presfekti i Izmirti deklaroi se qytetarët duhet të bashkëpunojnë për menaxhimin e kësaj situate...
- Advertisement -