Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Irina Shayk i rikujton Bradley Cooper çfarë ka humbur

Nga Klodiana 0

Në media ndërkombëtare javën që po lëmë pas u përhap lajmi që dy yjet e njohur, modelja Irina Shayk dhe aktori, Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes disa vjeçare.

Sipas disa burimeve të afërta me çiftin njoftojnë se ndarja ka ndikuar edhe nga raporti që aktori ka me këngëtaren, Lady Gaga me të cilën janë protagonist në filmin “A Star is Born”.

Modelja 33 vjeçare e ka lënë parapa krahëve, ajo së fundi ka realizuar një fotosesion në të cilin erdhi natyrale, sensuale dhe në formë të mirë duke i rikujtuar 44 vjeçarit se çfarë ka humbur.

View this post on Instagram

.. @falconeriofficial ❄️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

View this post on Instagram

Coming 🔜 .. with @intimissimiofficial 🖤

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej