Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldo ndalon autobusin, i bën realitet ëndrrën tifozit me leuçemi (Foto)

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo i ka plotësuar dëshirën një tifozi duke ndaluar autobusin dhe bëri një foto me të.

Ronaldo dhe skuadra portugeze do përballen sot me Holandën në Porto në finalen e parë të Ligës Kombëtare.

Përpara përballjes, Ronaldo i kërkoi autobusit të Portugaliës që të ndalonte për të bërë një foto me tifozin e vogël.

11-vjeçari Eduardo Moreira mbante një poster që lexonte: “Cristiano, më jep një përqafim”.

Dhe ylli portugez bëri pikërisht këtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej