- Advertisement -

TAG

40-vjecari

Vodhi makinën e kushërirës dhe tentoi ta digjte, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Një 40-vjeçarë ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi kishte grabitur makinën e kushërirës. Në pranga ka rënën shtetasi A. Gj., 40 vjeç,...

I shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje, arrestohet 40-vjeçari nga Tirana

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka tentuar të vrasë një person. Në pranga ka rënë Dritan Kolaveri, 40 vjeç,...

Po transportonte 34 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 40-vjeçari në Elbasan

Një 40-vjeçar ka rënë në pranga, pasi  është kapur duke transportuar 34 emigrantë të paligjshëm. Në pranga ka rënë shtetasi V. K., 40 vjeç, banues...

Lushnje, ekzekutohet me kallashnikov një 40-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje ku 40-vjeçar është ekzekutuar me kallashnikov. Mësohet se viktima është Besmir Hida, ka qenë...

Aksident i rëndë në Greqi/ Vdes shqiptari, në gjendje kritike për jetën shoku

Një shqiptar 40-vjeçar ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë në Greqi. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e  kësaj të...

Gjendet i vdekur punonjësi i Rrugës së Arbrit

Prej 4 ditësh ishte shpallur i zhdukur është gjetur sot i vdekur, punonjësi i Rrugës së Arbrit. Mësohet se 40-vjeçari nga Klosi është gjetur sot...

Aksident në Fushë-Krujë/ Humb jetën 40 vjeçari

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Fushë Krujë Policia informon se viktima është shtetasi me...

Latest news

Gjermani: Rreziku i humbjes së kontrollit mbi Covid-19

Nga Auron Dodi Gjermania ka qenë model deri tani për menaxhimin e pandemisë. Çfarë nuk funksionon si më parë në këtë valë të dytë të...

KAOS në Francë, mijëra qytetarë largohen nga Parisi përpara mbylljes së dytë, boshatisen supermarketet

Mijëra kryeqytetas janë larguar nga Parisi përpara fillimit të bllokimit të dytë i cili do të nisë në mesnatë. Fotot të cilat kanë bërë xhiron...

Policia me ‘dorë të hekurt’, gjobit qindra qytetarë që lëvizin pa maska, 10 shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit vijon kontrollet dhe gjobat për të gjithë qytetarët që nuk respektojnë masat anticovid dhe dalin pa maska në ambiente të hapura. Në...

Mësimi online në universitete, studentët paralajmërojnë protestë: Të hënën mblidhemi para Ministrisë së Arsimit

Studentët kanë paralajmëruar se do të fillojnë një protestë, pas vendimit se mësimi në universitete do të vijojë online. Sipas tyre, mësimi online nuk është...

Sulmi me tritol ndaj gazetarit në Lezhë, PD: Rama frymëzon krimin të ngrejë dorë kundër gazetarëve

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ditën e sotme ndaj gazetarit Elidon Ndreka në Lezhë. E shqetësuar për ngjarjen në fjalë, përmes...
- Advertisement -