- Advertisement -

TAG

4 te vdekur

Mbi 500 raste të reja dhe 4 viktima nga koronavirusi në Kosovë

Kosova regjistroi të mërkurën numrin më të lartë të rasteve pozitive me koronavirus për këtë vit, bëri të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

4 të vdekur, 307 raste të reja dhe 221 të shëruar nga COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 4 të vdekur si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe...

4 të vdekur dhe 733 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Kosovës të mërkurën i janë shtuar edhe 733 raste të reja me Covid-19. Ndërkohë në 24-orët e fundit në vend janë raportuar edhe katër...

4 të vdekur dhe 281 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Instituti Kombëtar ka njoftuar se nga 932 mostra të marra nga ShSKUK-ja dhe nga terreni janë konfirmuar 281 raste pozitive me Covid-19, thuhet në...

Bien shifrat e të infektuarve, 84 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se janë 4 viktima dhe 84 të infektuar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri. Sot pas shumë kohësh...

Rëndohet bilanci i viktimave nga Covid 19 në vend, 4 të vdekur, 102 të infektuar

Katër persona e kanë humbur betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit. Mes tyre, sipas asaj që njoftoi Ministria e Shëndetit, është edhe...

Koronavirusi në Shqipëri, 4 të vdekur dhe 83 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Situata në vendin tonë vijon të paraqitet alarmante. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 4...

Koronavirusi në Greqi/ Shkon në 331 numri i të infektuarve, rritje drastike për 24 orë

Numri i të infektuarve me koronavirus në Greqi është rritur ndjeshëm për gjatë orëve të fundit duke shkuar në 331 raste të infektuarish ku...

Tërmet i fuqishëm në Tajvan, të paktën 4 të vdekur

Një tërmeti i fuqishëm me magnitudë 6.4 ballë goditi një ditë më parë Tajvanin. Tërmeti shkatërroi shumë ndërtesa, madje disa rrugë u çanë. Po...

Rrëzohet avioni i ushtrisë franceze, 4 të vdekur

Një avion mallrash është rrëzuar pranë Bregut të Fildishtë, pak pas nisjes nga aeroporti i Abixhanit, duke shkaktuar vdekjen e 4 personave dhe plagosjen...

Latest news

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...

Maluma vjen më në fund në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i mbajtjes së koncertit të shumëpritur

Shumë koncerte të rëndësishme u anulluan për shkak të pandemisë Covid-19 në të gjithë botën , po ashtu si dhe në Shqipëri. Një nga...
- Advertisement -