- Advertisement -

TAG

24-vjecari

Shpërndante lëndë narkotike në lokal, arrestohet 24-vjeçari nga Lushnja

Policia e Fierit ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi u konstatua se shpërndante lëndë narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.B., 24...

Ngjarje tragjike në Prrenjas/ Makina del nga rruga dhe përplas për vdekje 24-vjeçarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet. Mësohet...

Shpërndante kokainë, arrestohet 24 vjeçari nga Lushnja

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike të forta në Lushnjë, ndërsa në pranga ra një shpërndarës. Burime zyrtare nga policia e...

Vlorë/ Vritet me armë zjarri 40-vjeçari në banesën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, mbrëmjen e të martës. Shtetasi Fatjon Sinani, 40 vjeç, është qëlluar dhe vrarë me...

Vrasja e komisarit Artan Cuku/ Shoqërohet i dyshuari 24-vjeçar

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfirmuar urdhërin e ndalimit për 24-vjeçarin Mikel Sh., të dyshuar si autor të vrasjes së ish komisarit Artan...

Pogradec/ Kamioni del nga rruga, humb jetën 24-vjeçari

Mbrëmjen e djeshme është shënuar një aksident me pasojë vdekjen e një 24-vjeçari në Pogradec. Kamioni tip “Benz” me targa AA362 KK, ka dalë...

Mamurras/ Qëllohet me armë 24 vjeçari në qendër të qytetit

Një 24-vjeçar është plagosur me armë rreth orës 11 të ditës së sotme në qendër të qytetit të Mamurrasit. Mësohet se i plagosuri është Mateo...

Drama e 24-vjeçarit nga Vlora që tentoi t’i japë fund jetës (video)

24-vjeçari nga Vlora, i cili ka kërcënuar se do të hidhet nga vinçi ku po kryhen punimet për rindërtimin e stadiumit "Qemal Stafa ka zbritur...

24 vjeçari shqiptar kapet me 12 kg kanabis në Janinë

Një 24 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke në afërsi të Janinës, pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike. Shqiptari po udhëtonte me autobus...

Latest news

Makina përplaset me trafikndarësen në Durrës dhe përmbyset, plagoset shoferi

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në unazën e Shkozetit. Mësohet se një makinë tip “Ford” me targa AA568ZO është përfshirë në...

Ngacmoi vajzën e mitur, arrestohet 51-vjeçari në Fier

Një 51-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Mësohet se vajza e mitur dhe autori i dyshuar...

Shuhet James Bond i parë, ndërron jetë aktori i famshëm

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare aktori i famshëm, Sean Connery. Aktori skocez ishte i njohur për portretizimin e James Bond, duke qenë i pari...

Tërmeti i fuqishëm, vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Turqi

Ekipet e shpëtimit turke po kërkojnë ende nëpër rrënojat e ndërtesave të shembura nga tërmeti i fuqishëm i së premtes. Numri i të vdekurve nga...

Ministri i Shëndetësisë njofton masat e reja në Kosovë: Të moshuarit dalin me orar të kufizuar

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj,  ka bërë publike masat e reja të marra për mbrojtjen nga COVID-19 në Kosovë. Me masat e reja,...
- Advertisement -