- Advertisement -

TAG

24 orët e fundit

Dalin shifrat në 24 orët e fundit: Shumë raste të reja me COVID-19, ulet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatën së COVID-19. Në 24 orët e fundit në...

Kërdia COVID-19/ 14 viktima dhe 873 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 2714 testime nga të cilat 873 persona kanë rezultuar...

Bëhen mbi 1000 testime për Covid-19: Shumë të infektuar dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit përsa i përket të dhënave të Covid-19 në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

3 viktima nga Covid-19 në vend, numri i rasteve të reja vijon të jetë i lartë në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus në vend, si dhe janë regjistruar 131 raste...

Rekord i zi infektimesh/ 3 të vdekur, 141 të prekur në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 3 viktima dhe 141 raste të reja me COVID-19. Ndërkohë në dy spitalet Covid, po trajtohen 116...

E lëshojnë pa duar/ Shënohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit (film)

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 586 testime për Covid-19, ku 135 persona janë konfirmuar pozitivë, kurse ka patur një...

Koronavirusi në Maqedoni/ Asnjë viktimë nga Covid në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut nuk është shënuar asnjë viktimë nga Covid-19. Autoritetet Maqedonase raportuan se gjatë ditës së fundit janë...

Shifra alarmante në 24 orët e fundit, shënohen 57 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Shifra alrmante me Covid-19 raportohet në 24 orët e fundit në vendin tonë. Mësohet se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar me coronavirus 57...

ISHSH gjobit 17 biznese në 24 orët e fundit, shkelën rregullat kundër pandemisë

Inspektorati Shtetëror Shëndetësor (ISHSH), të shtunën ka vënë 17 gjoba për disa biznese të cilat nuk respektonin masat e marrë për koronavirusin, pas rikthimit...

Koronavirusi në Itali/ Numri i vdekjeve më i ulëti në 5 javë, por rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Janë bërë publike shifrat për 24 orët e fundit në Itali, përsa i përket të afektuarve me koronavirus. Shteti fqinj raporton 420 viktima në ditën...

Latest news

Dibër/ Topat me lekë për blerje votash, arrestohen dy militantët e PS (Film)

Një makinë me rreth 5 milionë lekë të vjetra të destinuara për blerjen e votës, është bllokuar dje nga mbështetësit e opozitës në zonën...

Basha mesazh për punonjësit e administratës publike: Mos kini frikë, dilni masivisht të votoni për ndryshimin! (Film)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vjen sërish me një thirrje drejtuar administratës, që të mos kenë frikë, por të dalin për votime më...

Apeli i Presidentit 48 orë nga zgjedhjet: Të shmanget çdo incident dhe provokim i qëllimshëm

48 orë para zgjedhjeve të 25 prillit, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të shmanget çdo incident artificial dhe provokim i qëllimshëm, që...

Denoncimet për krime zgjedhore, SPAK: PD 50 kallëzime, Presidenti 18

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

Gjykata refuzon kërkesën e Arbër Çekaj, braktis seancën në shenjë proteste, largon avokatët

Gjykata rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj për të u gjykuar me procedurë të zakonshme. Më herët Çekaj i akuzuar për trafikun e kokainës në kontejnerët...
- Advertisement -