- Advertisement -

TAG

18-vjecari

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Këlcyrë/ 18 vjeçari zhduket prej katër ditësh, dyshohet të jetë mbytur në lumin Vjosë

Një 18 vjeçar ka katër ditë që rezulton i zhdukur në qytetin e Këlcyrës. Ai quhet Matias Rizallari dhe familjarët e tij dyshojnë se mund...

Tjetër vdekje trondit futbollin, 18 vjeçari ndërron jetë në gjumë

Futbolli është përsëri në zi. Është rasti i disajtë, brenda pak kohe që një futbollist ndërron jetë në të njëjtën mënyrë. Rasti më i...

Kylian Mbappe futbollist i PSG, 18-vjeçari kushtoi 180 mln euro

PSG ka zyrtarizuar mbylljen e marrëveshjes për futbollistin Kylian Mbappe. Mbappe ka kaluar në formë huazimi të për një vit te Paris SG, ndërsa vitin...

Ngjarje e rëndë në Sarandë/ Plagoset me thikë 18-vjeçari, në gjendje të rëndë shëndetësore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës ku një 18 vjeçar është plagosur me thikë në shëtitoren e qytetit. Bëhet fjalë për...

Lezhë/ Vetëhelmohet në burg, 18 vjeçari ndërron jetë në spital

Një 18-vjeçar i burgosur në Shën Koll të Lezhës humbi jetën sot në spital i vetëhelmuar. Viktima i ka dhënë fund jetës duke mbajtur hapur bombolën e...

Vlonjatët i bëjnë gjëmën, Agostineli në sportel për biletën e kthimit

Flamurtari ishte një uragan, ashtu siç nuk e kemi parë prej kohësh dhe duhet pasur parasysh që përballë kishin Skënderbeun, skuadra që në ato...

Rio 2016/ 18-vjeçari australian “princi” i shpejtësisë në not

Australiani Kyle Chalmers, vetëm 18 vjeç, ka hyrë në hierarkinë e sprintit botëror në not, duke fituar medaljen e artë në garën e 100...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -