- Advertisement -

TAG

10 mijë euro

Policia jep 10 mijë euro për “kokën” e Talo Çelës

Policia e Shtetit ka vënë në dispozicion shumën 10 mijë euro për Talo Çelën, i cili është shpallur në kërkim. 49 vjeçari cilësohet nga policia...

Tiranë/ Arrestohen dy të rinj, i vunë gjobë 10 mijë euro biznesmenit

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy të rinj pasi akuzopheëm për gjobëvenie. Ata kanë kërcënuar një biznemen për t'i marrë në formën e...

Kukësi, ja arsyet pse ka filluar të dështojë…

Ky në foto e mësipërme është Kukësi që u ndërtua menjëherë sapo skuadra u ngjit në Kategorinë e Parë, atëherë me logjikën e Sulejman...

Latest news

Ky është 26-vjeçari nga Lushnja që e dhunuan dhe e hodhën në rezervuar

Ky është 26-vjeçari Fridman Xhaferraj i cili u dhunua dhe më pas u hodh në rezervuarin e Gjançit në Korçë ku u gjet pa shenja jete....

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...
- Advertisement -