Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Surprizat e jurisë në “Këngën Magjike 2019”, Enkel Demi duke kënduar e duke kërcyer (film)

Nga Ejona 0

Ka nisur ditën e sotme sezoni i ri i të “Dielës Shqiptare” në të cilin është prezantuar edhe juria e “Kënga magjike 2019”.

Arben Skënderi, Jonida Maliqi, Armend Rexhepagiqi, Aurela Gaçe dhe dy surpriza në këtë format gazetari Enkel Demi dhe çifti DJ.

Moderatori Ardit Gjebrea ka zbuluar surpriza të tjera për festivalin e sivjetshëm, në të cilin peshën më të madhe për të shpallur fituesin do ta ketë juria.

Ndërkohë gjatë prezantimit, Gjebrea ka shfaqur edhe një video të gazetarit Enkel Demi duke kënduar dhe kërcyer duke e futur atë akoma më shumë brenda kontekstit të “Këngës Magjike”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej