Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e Santiago Malkos, ja kush është i arrestuari

Nga Ejona 0

Blendi Teta është 39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos.

Ai akuzohet  për veprat penale moskallëzim krimi dhe veprime që pengojnë zbulimin e të vërtetës.

Blendi Teta u identifikuar në kamerat e sigurisë pranë vendit të krimit kur ka ndodhur ngjarja, por kur është pyetur nga uniformat blu ka mohuar këtë fakt.

Në dëshminë e tij 39-vjeçari ka thënë se nuk ka lidhje me ngjarjen pasi ka qënë vetëm kalimtar i rastit në zonë, ditën që ndodhi vrasja e Malkos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej