Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sulmohet nga qentë, 17-vjeçarja nga Gostivari mbytet në lumin Vardar

Nga Media 0

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gostivar ku një vajzë 17-vjecare është mbytur në ujërat e lumit Vardar pai ishte duke ju ikur një tufe qensh endacakë.

Xhejha Mexhiti e lindur më vitin 2001 në Zdunjë të Gostivarit, u gjet pas disa orësh kërkime të policisë dhe banorëve.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:15 minuta ku qytetarët raportuan se një vajzë që po largohej nga një grup qensh pranë Spitalit ka rënë në Vardar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej