Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sulm me armë zjarri brenda një kishe në Teksas, humbin jetën dy persona (film)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të diel në Teksas, pasi një person ka sulmuar me armë zjarri personat brenda një kishe.

Raportohet se dy persona kanë humbur jetën, dy të tjerë janë plagosur, ndërsa të gjithë njerëzit në panik e të frikësuar janë shtrirë poshtë karrigeve për të shpëtuar nga plumbat.

Sipas “Daily Mail”, autori është identifikuar si Keith Thomas Kinnunen, 43 vjeç, i cili kishte një të shkuar kriminale, ku përfshihen vjedhje dhe sulme më armë vdekjeprurëse.

Ende nuk dihen motivet që e çuan 43-vjeçarin të qëllonte mbi njerëzit që gjendeshin në kishë, ku gjetën vdekjen një roje sigurie dhe një burrë i moshuar.

Ndërkohë, është publikuar edhe vidoja nga momenti kur dëgjohen të shtënat me armë zjarri nga brenda videos.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej