Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Stuhi e frikshme breshëri në Mynih, plagosen dhjetra persona (film)

Nga Ejona 0

Një stuhi e frikshme breshëri ka mbërthyer Gjermaninë, kryesisht zonën e Bavarisë dhe Mynihut.

Si pasojë shumë persona janë plagosur dhe shumë makina, çati shtëpish janë dëmtuar rëndë.

Banorët kanë kapur në video stuhinë që siç duket nga pamjet tregojnë rrufe të mëdha në qiell dhe breshër sa një kajsi.

Për të shikuar pamjet klikoni këtu.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej