Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentët protestues i ulin Ramës pantallonat

Nga Media 0

Disa studentë protestues i bënë një dhuratë kryeministrit Edi Rama me rastin e Krishtlindjes.

Të rinjtë i kanë bërë dhuratë një palë pantallona kreut të qeverisë.

Mesazhi që i kanë përcjellë përmes dhuratës ishte: “Të bëhet serioz dhe të lexojë Kushtetutën”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej