Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentët e Juridikut “ngujohen” në Fakultet, bllokojnë rrugën me banka e karrige (film)

Nga Media 0

Studentët do të vijojnë edhe sot bojkotimin e mësimit. Protestën ata kanë vendosur ta zhvendosin brenda Fakulteteve përkatëse. Raportohet se momentalisht 300 studentë janë ngujuar brenda Fakultetit të Juridikut. Ndërsa studentët e gazetarisë po zhvillojnë takim me pedagogët në Fakultetin e Filologjikut.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej