Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentë e gjimnazistë marshojnë në Tiranë: E duam arsimin si Europa! (pamje live)

Nga Media 0

Protesta e studentëve pritet të kulmojë sot me pjesmarrje më masive para Ministrisë së Arsimit.

Studentë nga Korça dhe Elbasani janë nisur drejt Tiranës për tu bashkuar protestës para MAS.

Protesta të studentëve dhe në Vlorë, Sarandë dhe Gjirokastër dhe Shkodër, Korçë dhe Elbasan.

Protestuesit kanë dhënë afat orën 16:00 për plotësimin e kërkesave.

Studentë e gjimnazistë marshojnë nëpër rrugët e Tiranës me thirrjet: “E duam arsimin si Europa”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej