Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho anulon koncertin Gala për arsye shëndetësore

Nga Ejona 0

Sopranoja e famshme shqiptare Ermonela Jaho ka anuluar koncertin Gala, i cili pritej të mbahej në qytetin Baden-Baden të Gjermanisë.

Jaho shprehet se janë pikërisht arsyet shëndetësore ata që e bënë të tërhiqej nga koncerti si dhe u kërkon ndjesë të gjithë pjesëmarrësve.

“Për arsye shëndetësore duhet të tërhiqem nga koncerti Gala në Baden-Baden më 17 Nëntor… Ju kërkoj ndjesë të gjithë pjesëmarrësve për çkomoditetin e shkaktuar…”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej