Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sondazhi për shembjen e Teatrit, ja si mendojnë qytetarët

Nga Ejona 0

Top Channel ka publikuar sot sondazhin, i cili pasqyron se si mendon një pjesë e qytetarëve për shëmbjen e Teatrit Kombëtar.

Shumë artistë prej kohesh po protestojnë shëmbjen e Teatrit dhe mesa duket qeveria Rama po shfrytëzon kohën e pandemisë për ta shembur atë.

Nëpërmjet sondazhit të publikuar deri më tani rezultati është: 70.91% Jo  (2060 vota) dhe 29.09 Po (845 vota).

Sondazh

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej