Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Socialistët si ato gocat: “mbulohu mi, se dole fushë!”

Nga 27-shi 0

Nga Dritan Shano

A ka ngel të paktën ndonjë burë shteti shqiptar në PS (se burrë snuk), apo do vazhdoni të zgërdhiheni si koreanoveriorë, dhe do recitoni të gjithë vetëm tekstin që ju çon shefi i shefit?
Tentativa e djeshme e bandës në pushtet për të tërhequr vëmendjen tonë nga Veprimtaria Sistematike dhe e Paramenduar e Rrëzimit të Sistemit Politik në Shqipëri tek detaji idiot se kush i nxorri përgjimet, më kujton ato gocat që i thoshin njëra tjetrës pas pilafit: “mbulohu mi, se dole fushë!”.
Këta e meritojnë t’i djegësh shtëpinë fshatçe, sipas Kanunit, po ç’ti bësh që reforma në drejtësi ka 1 vit që i ka mbyllur edhe gjykatat!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej