Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandal/ Gazi-lotsjellës depërton në banesë, helmon foshnjen 1-muajshe në Shkodër

Nga Ejona 0

Një sasi e madhe gazi lotsjellës është përdorur sot nga forcat e shumta të policisë kundër protestuesvë shkodranë.

Mësohet se gazi ka dëportuar edhe në banesat përreth duke helmuar jo vetëm të rritur por edhe një foshnjë 1 muajshe.

Foshnja me inicialet D. B vetëm 1 muajsh është dërguar me urgjencë në spitalin Rajonal të Shkodrës, për shkak se gazi ka hyrë nga dritaret e banesës në brendësi.

Fatmirësisht pas ndihmës së parë, fëmija mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej