Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shtëpia e Bardhë në alarm/ E dashura e djalit të Donald Trump, rezulton me koronavirus

Nga Ejona 0

E dashura e djalit të madh të Presidentit Donald Trump, ka rezultuar e infektuar me koronavirus.

Mediat e huaja kanë bërë me dije se Kimberly Guilfoyle  e dashura e Donald John Trump Jr., pas testit ka rezultuar pozitive ndaj Covid-19.

Guilfoyle është izoluar menjëherë, pasi zbuloi se testi i saj për Covid-19 rezultoi pozitive.

Sakaq, ajo ka anuluar të gjitha aktivitetet që kishte organizuar.

Testit pë Covidin i është nënshtruar edhe Donald Trump Jr, i cili ka rezultuar negativ. Po edhe ai është vetizoluar dhe ka anuluar të gjitha aktivitetet publike.

Tashmë dihet se Guilfoyle është personi i tretë i afërt me presidentit amerikan që del e infektuar me COVID-19, nuk dihet ende nëse Donald Trump do t’i nënshtrohet testit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej