Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptari i vë flakën vetes para Parlamentit Europian

Nga Ejona 0

Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës.

Sipas agjencisë italiane të lajmeve “Rainews”, ky shtetas ka lyer veten me benzinë para ambienteve të Parlamentit Europian.

Forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë në përpjekje për të shpëtuar shqiptar që po digjej.

Shqiptari gjithsesi ka marrë plage të rënda në fytyre dhe duar.

Ende nuk dihen arsyet e këtij veprimi ekstrem apo identiteti i këtij shtetasi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej