Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptari fiton 168 milionë euro në një llotari në Bruksel

Nga Skenderi 0

168 milionë euro fitoi Shqiptari në një llotari në Bruksel këtë martë.

Ishte e pabesueshme. Kuptova që isha fitues pasi kontrollova numrin e biletës në faqen online” shprehet ai. 45 vjeçari Serkan Mola, punonjës i një kompanie pastrimi në Bruksel kishte blerë një biletë për 15 euro.

Mola jeton në Bruksel prej 15 vitesh.

14725158_259953184400575_1772068424_o

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej