Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëri – Kosovë: Shengeni kuqezi!

Nga 27.al 0

Ky është shënimi që ka bërë kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi pas dy fitoreve të djemve shqiptarë. Një shënim i thjeshtë që shkon krejt në kundërshti me shijet e derisotme të qeverisë së Edi Ramës, e cila e sheh të ardhmen e Shqiptarisë në Beograd.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej