Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpëtim Idrizi merr pjesë në aktivitetin “Persekutimi i shqiptarëve të Çamërisë përgjatë regjimit komunist”

Nga Klodiana 0

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi, do të marrë pjesë në aktivitetin me temë “Persekutimi i shqiptarëve të Çamërisë përgjatë regjimit komunist”, që organizohet nga Shoqata Patriotike Çamëria në bashkpunim me IDMC (Instituti për Demokraci, Media dhe Komunikim).

Aktiviteti do të zhvillohet sot tek Hotel Tirana, ora 10:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej