Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthimi me tritol në Maqellarë, publikohet emri i 20 vjeçarit që mbeti i plagosur

Nga Ejona 0

Një shpërthim me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Maqellarë.

Nga të dhënat shpërthimi ka ndodhur në banesën e shtetasit Gazmir Kosiçi ndërsa mësohet të ketë mbetur i plagosur Ismail Kosiçi, 20 vjeç, i cili ndodhet në repartin e Kirurgjisë në spitalin e Peshkopisë.

Kujtojmë që Gazmir Kosiqit në mars të 2018-ës i kanë ekzekutuar djalin 32 vjeçar, Elsi Kosiqin, biznesmen, në oborrin e shtëpisë së tij.

Vrasjen e Elsi Kosiqit, Policia e klasifikoi si vrasje për larje hesapesh.

Për krimin e ndodhur u vu në pranga Mahmut Gega, banor i Shupenzës. Sipas informacionit paraprak të Policisë, vrasja ndodhi për motive të dobëta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej