Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthim i fuqishëm në Francë, ja dyshimet e para

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Paris të Francës mbrëmjen e djeshme. Një zjarr ka shpërthyer në një apartament duke u përhapur  me shpejtësi edhe në 26 apartamente të tjera që ndodheshin afër.

Autoritetet franceze raportojnë se nuk ka  viktima apo të lënduar.

Grupi hetimor dyshon se shkak i shpërthimit të zjarrit mund të jetë bërë ndonjë bombul gazi ose ndonjë zgarë me zjarr e lënë në ballkon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej