Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërthen në flakë makina përpara kryeministrisë, policëve iu mbaron pompa e ujit

Nga Klodiana 0

Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë, për shkaqe që ende nuk dihen.

Mësohet se ndërkohë që policët nuk kanë ujë që të bëjnë të mundur shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka arritur që të dalë në kohë nga makina, dhe nuk ka pësuar lëndime.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej