Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shpërblim prej 300 mijë lekësh për informatorët e kultivimit të kanabisit

Nga Klodiana 0

Policia e Shtetit do të japë shpërblim prej 300 mijë lekësh, për të gjithë ata që do të japin informacion për kultivuesit e kanabisit.

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm dhe Ankesave pranë Ministrisë së Brendshme ka vendosur në dispozicion të publikut linjën e gjelbër 0800 90 90 për çdo informacion mbi rastet e implikimit apo favorizimit të kësaj veprimtarie të kundraligjshme, nga punonjës policie dhe jo vetëm.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej