Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shokuese/ Tre personat nuk mbijetojnë tek lagja 18, nënë e bir nxirren të kapur për dore

Nga Ejona 0

Të tre personat për të cilët po punohet të nxirren nga rrënojat në lagjen 18 në Durrës.

Lajmi ende nuk konfirmohet zyrtarsiht pasi nuk u është konfirmuar familjarëve.

Persona që priten të nxirren nga rrënojat e shkaktuar nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë që tronditi mëngjesin e djeshëm Shqipërinë, janë nënë dhe bir të moshës 47 dhe 22 vjeç ndërsa personi tretë është nëna e piktores.

Nga vendi i ngjarjes, sipas rumunëve raportohet se nënë e bir kanë qenë të jkapur për dore.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej