Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shokuese në Elbasan, 35 vjeçari përdhunon 18 vjeçarin me aftësi të kufizuara

Nga Ejona 0

Një tjetër ngjarje shokuese sa i takon ngacmimeve seksuale dhe përdhunimeve ka tronditur Elbasanin.

Mësohet se një 35 vjeçar nga një fshat në Elbasan ka përdhunuar një 18 vjeçar me aftësi të kufizuara.

Policia ka bërë shpalljen në kërkim të autorit të ngjarjes. Ndërkohë që e ka mbajtur të fshehur ngjarjen prej tri ditësh, një rast ky i përsëritur nga Policia e Shtetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej