Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkrumbohet nga flakët qendra e kurimit në Paris, të paktën një paciente humb jetën (film)

Nga Ejona 0

Një zjarr i madh ka rënë në një spital në Paris duke shkaktuar vdekjen e një gruaje dhe plagosjen e 8 personave.

Flakët janë përhapur me shpejtësi në fasadën e qendrës së kurimit të pacientëve “Henri Mondor”, duke mbajtur të bllokuar disa persona.

Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes shpjegojnë se dëgjuan një shpërthim të ngjashëm me bombën.

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku i shpërthimit të flakëve, por mendohet se zjarri ka ardhur nga një godinë rezidenciale në afërsi të spitalit “Henri Mondor”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej