Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkëputet kabulli i tensionit të lartë në Korçë, bie mbi makinë (film)

Nga Ejona 0

Një kabull i tensionit të lartë në Korçë, është shkëputur si pasojë e erës së fuqishme.

Bëhet e ditur se kabulli ka rënë mbi një mjet. Nga rrëzimi i shtyllës nuk raportohet për të dëmtuar në njerëz.

Ndërkohë në Durrës, për shkak të dallgëzimit të fortë uji i detit është futur brenda një lokali në bregdet.

Në Fier për shkak të erës kanë rënë pemë, ndërkohë që ka pasur probleme me energjinë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej