Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkëlqim Fusha nxjerr bllof qeverinë: Ëndërra ime vazhdon të ndërtoj kulla te Teatri (film)

Nga 27.al 0

Zona e Teatrit do të zhvillohet sipas të njëjtit plan që u ideua nga kompania “Fusha”. Në një intervistë ekskluzive për TvT, sipërmarrësi Shkëlqim Fusha thotë se ëndrra e tij për ngritjen e kullave në zonën pas Teatrit vazhdon. Ai pret që bashkia të bashkëpunojë për të vënë në dispozicion të projektit truallin në pronësi të saj.

EKSKLUZIVE/FLET SHKËLQIM FUSHA: VAZHDOJMË PROJEKTIN E KULLAVE

EKSKLUZIVE/ FLET SHKËLQIM FUSHA: VAZHDOJMË PROJEKTIN E KULLAVEZona e Teatrit do të zhvillohet sipas të njëjtit plan që u ideua nga kompania "Fusha". Në një intervistë ekskluzive për TvT, biznesmeni Shkëlqim Fusha thotë se ëndrra e tij për ngritjen e kullave në zonën pas Teatrit vazhdon dhe se pret që bashkia të bashkëpunojë për të vënë në dispozicion të projektit truallin në pronësi të saj.

Publiée par Tv T sur Jeudi 21 mai 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej