Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shitet në ankand për 5 mijë euro autografi i Vladimir Putin

Nga Ejona 0

Ditën e sotme u shit në ankand për 5 mijë euro një dokument i nënshkruar nga Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin

Dokumenti u shkrua në vitin 2001 drejtuar gazetarit sovjetik Zorin për ta falënderuar atë për librin “Unknown about the known” të cilin ja dha dhuratë kreut të shtetit.

Në të njëjtin ankand u shitën 5 dokumente nga filmi “Mirror” si dhe autografi e disa foto të regjisorit të filmit për 29 mijë euro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej